top of page
20211017_131422_edited.jpg

Sea M. Chan для Конгресу США

Єдність, відповідальність і правда! - Підніматися. Висловлюватися. Приєднатися.

Привіт, я Сі Чан, новий батько, патріот і морський піхотинець, який балотується в Конгрес у Вашингтоні.


Я глибоководний мореплавець, тому працював у всіх куточках США, на всіх трьох узбережжях і по всьому світу. Я зробив це з тягарем душ і мільярдами доларів тягаря та відповідальності на моїй ліцензії. Кожен день сповнений потенційних небезпек, якщо дозволити самовдоволення з відповідальністю. Однак у нас є культура об’єктивного прагматизму, в якій ми виконуємо роботу і виконуємо її. Я їздив по всьому континенту між контрактами і врешті-решт закохався в тихоокеанський північний захід.


Американці українського походження, як і мій народ, знають, наскільки руйнівною може бути політика розколу. Ми поділилися довгою історією, далекою від ханів тиранів, які розривають громади та сім’ї через страх і брехню. Нам потрібні лідери з серцем до людей, а не до політики!


У 2016 році я повернувся до Сполучених Штатів із року в морі на хорошому кораблі «USNS César Chávez» і відразу був в жаху від варіантів лідерства, які були надані нам у такій динамічній, різноманітній та з повним людським капіталом країні, як наша. . Я як ветеран і офіцер ВМС намагався подзвонити і поговорити з будь-яким обраним чиновником, який би слухав – вони НЕ хочуть слухати.

2020, 2018, 2016, '14, '12, '10, '08, '06 і т. д. відлуння тієї ж партизанської дивізії та безглуздої риторики, обіцянок і суперечок, які ми мали десятиліттями. Телебачення, радіо та соціальні мережі люблять кидати каміння, щоб ми здавалися розділеними, але в моїх подорожах я не був свідком нічого, крім американців різного походження, кольорів та переконань, які жили життям, щоб зробити краще завтра. Подивіться наші останні випробування з цією триваючою пандемією, і ми не маємо керівництва, щоб керувати нею як американські народи, у нас є лобісти особливого інтересу та кар’єрні бюрократи.Зараз, як у морському, так і у військовому секторах, ми дотримуємось того, що називається зміною командування.


Підтримайте мене в тому, щоб балотуватися на посаду, і проголосуйте за мене, щоб допомогти примусити ротацію, яка давно назріла.SeaForLiberty – це наша спроба сформувати впливовий політичний рух, який починається із заявки на участь у Конгресі в 9-му окрузі штату Вашингтон із 25+ роками на посаді. Ми наголошуємо на прозорості у всьому, що ми робимо, ставлячи сміливі цілі та дотримуючись чіткої стратегії, яка прагне рухати голку. Ми постійно ростемо та адаптуємося до змін у суспільстві, і запрошуємо вас вплинути.
*** ПОЗИЦІЇ ПОЛІТИКИ ***


  •     СВОБОДА І ПРАВДА

  •     ПІД ВПЛИВОМ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ КИТАЙСЬКА

  •     МОЛОДІ ПОКОЛІННЯ

  •     УСУНЕННЯ БАРСЬОРІВ НА ДОХОДІ, ПІДПРИЄМНИЦТВІ ТА БАГАТСТВІ

  •     ЗДОРОВ'Я НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

  •     ПРАГМАТИЗМ ПРО ПОЗУ

bottom of page